با سرد شدن هوا به فکر تهیه یک وسیله گرمایشی ایمن و البته با قیمتی مناسب خواهید افتاد. شرکت آبسال به عنوان اولین تولید کننده بخاری های گازی و به خصوص انواع بدون دودکش و هوشمند در ایران شناخته می شود. چنانچه به دنبال خرید

بخاری آبسال

پیشرفته و با کمترین مصرف سوخت (گاز) و بهترین گرما و حرارت هستید به شما پیشنهاد می کنیم تا بررسی تنوع زیاد تولیدات این شرکت معتبر و معروف را از دست ندهید.


“نمایندگی بخاری آبسال” در جهت خدمات پس از فروش هر چه بهتر محصولات خود به مشتریان، همچنان به امر خدمت رسانی در این زمینه می پردازد. با ما همراه باشید تا اطلاعات مفیدی در این باب در اختیارتان قرار دهیم.
قیمت بخاری آبسال

شاید در ابتدا وجود محصولات گرمایشی مختلف از انواع شرکت ها کار انتخاب و خرید را برایتان مشکل سازد. اما در این بین  قیمت بخاری آبسال بر اساس سطح بودجه و قدرت خرید مشتریان عزیز قیمت گذاری شده تا تمامی هموطنان این مرز و بوم بتوانند از محصولات گرمایشی استاندارد بهره گیرند.
آشنایی با نمایندگی بخاری آبسال

بی تردید همه شما با برند ابسال آشنایی دارید. آغاز فعالیت این شرکت عظیم و معتبر به سال ۱۳۳۵ و تحت نام “شرکت سهامی لعاب ایران” باز می گردد. در این مطلب هدف ما صحبت درباره تولیدات گرمایشی این برند است. جهت حفظ رفاه مشتریان گرامی نمایندگی بخاری آبسال با هدف در دسترس قرار دادن خدمات پس از فروش محصولاتش آن هم در اسرع وقت در سراسر نقاط مختلف کشور مشغول به خدمت رسانی است.
قیمت بخاری آبسال با دودکش

بسیاری از افراد از قیمت بخاری با دودکش سوال می پرسند و به دنبال تفاوت آن با انواع بدون دودکش می باشند. در توضیح بیشتر آن باید گفت که اشکال بدون دودکش این برند با امکانات پیشرفته و متناسب با استانداردهای جهانی تولید و در اختیار مشتریان گرامی قرار داده می شود. بخاری های دودکش دار نیز از دیرباز مورد استفاده افراد قرار می گرفته است.

با این وجود توجه به ایمن و استاندارد سازی آن ها از اهمیت فراوانی برخوردار است. شما می توانید لیست بخاری دودکش دار آبسال را با قیمت های مناسب در بازار مشاهده کنید که علاوه بر برخورداری از سطح ایمنی بالا و استاندارد با امنیت خاطر در طول فصل سرما از آن بهره ببرید.
مدل بخاری با دودکش    قیمت روز در بازار
مدل 463    1,500,000تومان
مدل 401    1,672,000 تومان
مدل 401S    1,790,000 تومان
بخاری آبسال کپسولی

اگر به دنبال خرید وسیله گرمایشی همچون بخاری بدون دودکش هستید پیشنهاد ما به شما خرید بخاری  کپسولی است. برند آبسال جزو صد برند برتر ایران است و محصولات آن مناسب با نیازهای مصرف‌کنندگان ایرانی تولید می شود. اما از مهمترین مشخصه این وسیله عدم نیاز به استفاده از دودکش و از همه مهمتر حمل و نقل آسان با قابلیت حمل کپسول گاز مایع و امکان انتقال حرارت به دو طریق تابشی و جابجایی است.
سنگ بخاری آبسال

بخاری سنگی از انواع دیگر تولیدات گرمایشی این برند می باشد که به صورت زمینی و یا نصب روی دیوار قابل استفاده است. شما می توانید از این وسیله گرمایشی برای استفاده در منزل، دفتر کار و غیره و با استفاده از گاز شهری بهره ببرید. مجهز بودن به سیستم کنترل اکسیژن ODS و نیز دارای شعله قابل تنظیم از قابلیت های مهم آن بوده که استفاده ای آسان و ایمن را برایتان فراهم می سازد.
بخاری آبسال مدل 405

اگر به دنبال انواع پیشرفته و هوشمند از وسیله های گرمایشی بدون دودکش هستید بهتر است تا از محصول بخاری آبسال مدل 405 غافل نشوید. این وسیله از جمله بخاری های هوشمند تابشی و بدون نیاز به دودکش می باشد که مهمترین ویژگی برتر آن می توان به موارد زیر اشاره کرد:

    برخورداری از سیستم کنترل اکسیژن ODS
    بازده گرمایی ۹۰/۴ درصد
    پوشش رنگ پودری کوره ای به روش الکترواستاتیک و تمام خودکار
    ایمن سازی بالا با برخورداری از مشعل احتراق کامل و کمترین میزان تولید گازهای مضر مانند منو اکسید کربن
    مجهز به گاورنر برای ثابت کردن نوسان گاز ورودی
    داشتن جرقه زن Piezo Electric
    سیستم ایمنی ترموکوپل با استفاده از جدید ترین متد روز دنیا
    امکان تنظیم شعله در سه وضعیت مختلف
    قاب بالا، لعاب مقاوم در برابر حرارت

سنسور اکسیژن بخاری آبسال

بیشترین خطرات استفاده از بخاری گازی به خصوص انواع غیراستاندارد این محصولات، کاهش سطح اکسیژن اتاق و پر شدن آن از گازهای خطرناک سمی است. از این رو کارشناسان این حوزه همواره بر خرید محصولات استاندارد و ایمن از آن تاکید می کنند.

یکی از مهمترین ویژگی های محصولات این برند، وجود سنسور اکسیژن بخاری آبسال است که مطمئن ترین و امن ترین گزینه برای بخاری های دودکش دار و بدون دودکش می باشد. در واقع این پیلوت هوشمند در صورت کاهش اکسیژن لازم برای احتراق که موجب بدسوزی و تولید منوکسید کربن می شود سریعا عکس العمل نشان داده و با قطع شعله از خطرات ناشی از کمبود اکسیژن جلوگیری می کند.
جمع بندی

پیشرفته ترین محصولات گرمایشی به خصوص انواع مختلف از بخاری ها را می توان در برند با سابقه آبسال یافت. این در حالی است که نمایندگی بخاری آبسال به صورت 24 ساعته به پشتیبانی از مشتریان خود به صورت خدمات پس از فروش می پردازد.

از این رو چنانچه به دنبال خریدی مطمئن از این وسیله ها هستید؛ بهتر است با مراجعه به فروشگاه آنلاین و معتبر این محصولات از آن ها بازدید کرده و از امکانات پیشرفته شان آگاهی یابید و به تهیه آن بپردازید.